LnRiLWNvbnRhaW5lciAudGItY29udGFpbmVyLWlubmVye3dpZHRoOjEwMCU7bWFyZ2luOjAgYXV0b30udGItY29udGFpbmVyIC50Yi1jb250YWluZXItaW5uZXJ7d2lkdGg6MTAwJTttYXJnaW46MCBhdXRvfS50Yi1jb250YWluZXIgLnRiLWNvbnRhaW5lci1pbm5lcnt3aWR0aDoxMDAlO21hcmdpbjowIGF1dG99LnRiLWNvbnRhaW5lciAudGItY29udGFpbmVyLWlubmVye3dpZHRoOjEwMCU7bWFyZ2luOjAgYXV0b31AbWVkaWEgb25seSBzY3JlZW4gYW5kIChtYXgtd2lkdGg6IDc4MXB4KSB7IC50Yi1jb250YWluZXIgLnRiLWNvbnRhaW5lci1pbm5lcnt3aWR0aDoxMDAlO21hcmdpbjowIGF1dG99LnRiLWNvbnRhaW5lciAudGItY29udGFpbmVyLWlubmVye3dpZHRoOjEwMCU7bWFyZ2luOjAgYXV0b30udGItY29udGFpbmVyIC50Yi1jb250YWluZXItaW5uZXJ7d2lkdGg6MTAwJTttYXJnaW46MCBhdXRvfS50Yi1jb250YWluZXIgLnRiLWNvbnRhaW5lci1pbm5lcnt3aWR0aDoxMDAlO21hcmdpbjowIGF1dG99IH0gQG1lZGlhIG9ubHkgc2NyZWVuIGFuZCAobWF4LXdpZHRoOiA1OTlweCkgeyAudGItY29udGFpbmVyIC50Yi1jb250YWluZXItaW5uZXJ7d2lkdGg6MTAwJTttYXJnaW46MCBhdXRvfS50Yi1jb250YWluZXIgLnRiLWNvbnRhaW5lci1pbm5lcnt3aWR0aDoxMDAlO21hcmdpbjowIGF1dG99LnRiLWNvbnRhaW5lciAudGItY29udGFpbmVyLWlubmVye3dpZHRoOjEwMCU7bWFyZ2luOjAgYXV0b30udGItY29udGFpbmVyIC50Yi1jb250YWluZXItaW5uZXJ7d2lkdGg6MTAwJTttYXJnaW46MCBhdXRvfSB9IA==
Findley Lake Merch Store – Black Walnut Cutting and Charcuterie Board – ENGRAVED
$40.00
For online purchases only.
| Product Details | |
|---|---|
| Cleaning Instructions Not dishwasher safe. Hand washing only. |
|
| Length | 18" |
| Width | 8" |
| Thickness | 5/8 |
| Overall Size | 18"(L) x 8"(W) x 5/8" |
| Maximum Personalization Area | varies, edges on face of board are not even |
| Color | variegated |
| Lasered Color | Varies - Natural Wood |
| Material | Genuine Black Walnut |
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store – Ladies Cotton V-Neck – Sapphire
As low as
$16.50
view product
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store – Ladies Poly / Spandex Quarter Zip – Navy – EMBROIDERED
As low as
$40
view product
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store – Comfort Colors Ring Spun Crewneck – Violet
As low as
$40
view product
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store – Walnut Cutting Board With Drip Ring- ENGRAVED
As low as
$28
view product
Quick Links
Need help ordering the right custom apparel or products? Contact us or explore our site.
Related Articles
Related Posts
There are no related posts at this time. Please check back later as we update often.

