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
Findley Lake Merch Store – Polar Camel 12 oz. Coral Stemless Wine Tumbler with Standard Lid – ENGRAVED
$20.00
For online purchases only.
| Product Details | |
|---|---|
| Cleaning Instructions Not recommended for dishwashers, hand wash only. |
|
| Length | 3 1/2" |
| Height | 4 3/8" |
| Width | 3 1/2" |
| Overall Size | 3 1/2"(L) x 4 3/8"(H) |
| Maximum Personalization Area | For best results use rotary attachment. |
| Base Dimensions | 2 3/8" diameter |
| Base Personalization Area | Circumference is 11" |
| Color | Coral |
| Lasered Color | Silver |
| Material | Stainless Steel/Powder Coating |
| Miscellaneous Dimensions | Top opening: 2 7/8" |
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store – Polar Camel 40 oz. Olive Green Travel Mug with Snap Lid & Straw – ENGRAVED
As low as
$38
view product
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store – Comfort Colors Heavyweight Ring Spun T-Shirt – Lagoon
As low as
$20
view product
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store – Polar Camel 20 oz. Light Purple Ringneck Tumbler with Slider Lid – ENGRAVED
As low as
$20
view product
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store – Cotton T-Shirt – Cyber Pink
As low as
$15
view product
Quick Links
Need help ordering the right custom apparel or products? Contact us or explore our site.
Related Articles
Related Posts
There are no related posts at this time. Please check back later as we update often.


