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
Findley Lake Merch Store – Teal Wine Chiller Polar Camel – ENGRAVED
$38.00
For online purchases only.
| Product Details | |
|---|---|
| Cleaning Instructions Hand wash only |
|
| Length | 4" |
| Height | 9 1/2" |
| Overall Size | 9 1/2" (H) 4" diameter at bottom |
| Base Personalization Area | circumference is 12.57" |
| Color | Teal |
| Lasered Color | Silver |
| Material | Stainless Steel |
| Miscellaneous Dimensions | 6 1/2" between rings and bottom of lid |
Wine Not Included
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store – Comfort Colors Heavyweight Ring Spun T-Shirt – Navy
As low as
$20
view product
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store – Comfort Colors Heavyweight Ring Spun T-Shirt – Violet
As low as
$20
view product
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store – 4″ x 4″ Square Slate Coaster- ENGRAVED
As low as
$8
view product
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store – Acacia W/Blue Pearl Resin Serving Board – ENGRAVED
As low as
$68.50
view product
Quick Links
Need help ordering the right custom apparel or products? Contact us or explore our site.
Related Articles
Related Posts
There are no related posts at this time. Please check back later as we update often.


