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
Findley Lake Merch Store – Polar Camel Navy Blue Stainless Steel Vacuum Insulated Beverage Holder- ENGRAVED
$20.00
For online purchases only.
| Product Details | |
|---|---|
| Cleaning Instructions Not recommended for dishwashers, hand wash only. |
|
| Length | 3 1/8" |
| Height | 5 1/4" |
| Width | 3 1/8" |
| Thickness | 1/4 |
| Overall Size | 3 1/8"(L) x 5 1/4"(H) |
| Maximum Personalization Area | 10" circumference x 2 1/2"(H) |
| Color | Navy Blue |
| Lasered Color | Silver |
| Material | Stainless Steel |
| Miscellaneous Dimensions | Top opening: 2 5/8" |
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store – Comfort Colors Ring Spun Crewneck – Blue Spruce
As low as
$40
view product
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store – Comfort Colors Heavyweight Ring Spun T-Shirt – Violet
As low as
$20
view product
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store – Black Walnut Bar Cutting Board- ENGRAVED
As low as
$28
view product
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store – Comfort Colors Lightweight Ring Spun Hooded Sweatshirt – Blue Jean
As low as
$40
view product
Quick Links
Need help ordering the right custom apparel or products? Contact us or explore our site.
Related Articles
Related Posts
There are no related posts at this time. Please check back later as we update often.


