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
Findley Lake Merch Store – Polar Camel 9 oz. Stemless Wine Glass – ENGRAVED
$8.50
For online purchases only.
| Product Details | |
|---|---|
| Cleaning Instructions Glassware is dishwasher and microwave safe |
|
| Length | 2 1/4" |
| Height | 2 3/16" |
| Width | 2 1/4" |
| Thickness | 1/16 |
| Overall Size | 2 1/4" diameter x 4 3/8" (H) (at the top) |
| Maximum Personalization Area | For best results use rotary attachment. |
| Base Dimensions | 1" diameter at the bottom |
| Color | Clear |
| Lasered Color | Frost |
| Material | Glass |
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store – Legacy Unstructured Mesh Back Trucker Cap – Blue Steel/Gray- Embroidered
As low as
$25
view product
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store – Polar Camel 20 oz. Coral Ringneck Tumbler with Slider Lid- ENGRAVED
As low as
$20
view product
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store – Acacia W/Blue Pearl Resin Serving Board – ENGRAVED
As low as
$68.50
view product
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store – Comfort Colors Heavyweight Ring Spun T-Shirt – Blue Spruce
As low as
$20
view product
Quick Links
Need help ordering the right custom apparel or products? Contact us or explore our site.
Related Articles
Related Posts
There are no related posts at this time. Please check back later as we update often.


