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
Findley Lake Merch Store – Polar Camel 12 oz. Light Blue Stemless Wine Tumbler with Standard Lid – ENGRAVED
$20.00
For online purchases only.
| Product Details | |
|---|---|
| Cleaning Instructions Not recommended for dishwashers, hand wash only. |
|
| Length | 3 1/2" |
| Height | 4 3/8" |
| Width | 3 1/2" |
| Thickness | 1/8 |
| Overall Size | 3 1/2"(L) x 4 3/8"(H) |
| Maximum Personalization Area | For best results use rotary attachment. |
| Base Dimensions | 2 3/8" diameter |
| Base Personalization Area | Circumference is 11" |
| Color | Light Blue |
| Lasered Color | Silver |
| Material | Stainless Steel/Powder Coating |
| Miscellaneous Dimensions | Top opening: 2 7/8" |
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store – Cotton Hooded Sweatshirt – Cyber Pink
As low as
$28
view product
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store -Garment Washed Unstructured Cap – Chrome – Embroidered
As low as
$15
view product
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store – Teal Wine Chiller Polar Camel – ENGRAVED
As low as
$38
view product
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store – Unisex Poly / Spandex Quarter Zip – True Royal Heather – EMBROIDERED
As low as
$40
view product
Quick Links
Need help ordering the right custom apparel or products? Contact us or explore our site.
Related Articles
Related Posts
There are no related posts at this time. Please check back later as we update often.


