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
Findley Lake Merch Store – Black Walnut Bar Cutting Board- ENGRAVED
$28.00
For online purchases only.
| Product Details | |
|---|---|
| Cleaning Instructions Not dishwasher safe. Hand washing only. |
|
| Length | 9" |
| Width | 6" |
| Thickness | 5/8 |
| Overall Size | 9"(L) x 6"(W) x 5/8" |
| Maximum Personalization Area | 8 7/8" x 5 1/2" |
| Color | variegated |
| Lasered Color | Varies - Natural Wood |
| Material | Genuine Black Walnut |
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store – Polar Camel Coral Stainless Steel Vacuum Insulated Beverage Holder – ENGRAVED
As low as
$20
view product
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store – Legacy Unstructured Mesh Back Trucker Cap – Blue Steel/Gray- Embroidered
As low as
$25
view product
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store – Comfort Heavyweight Ring Spun Long Sleeve – Lagoon
As low as
$25
view product
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store – Cotton Long Sleeve – Cyber Pink
As low as
$18
view product
Quick Links
Need help ordering the right custom apparel or products? Contact us or explore our site.
Related Articles
Related Posts
There are no related posts at this time. Please check back later as we update often.

