LnRiLWNvbnRhaW5lciAudGItY29udGFpbmVyLWlubmVye3dpZHRoOjEwMCU7bWFyZ2luOjAgYXV0b30udGItY29udGFpbmVyIC50Yi1jb250YWluZXItaW5uZXJ7d2lkdGg6MTAwJTttYXJnaW46MCBhdXRvfS50Yi1jb250YWluZXIgLnRiLWNvbnRhaW5lci1pbm5lcnt3aWR0aDoxMDAlO21hcmdpbjowIGF1dG99LnRiLWNvbnRhaW5lciAudGItY29udGFpbmVyLWlubmVye3dpZHRoOjEwMCU7bWFyZ2luOjAgYXV0b31AbWVkaWEgb25seSBzY3JlZW4gYW5kIChtYXgtd2lkdGg6IDc4MXB4KSB7IC50Yi1jb250YWluZXIgLnRiLWNvbnRhaW5lci1pbm5lcnt3aWR0aDoxMDAlO21hcmdpbjowIGF1dG99LnRiLWNvbnRhaW5lciAudGItY29udGFpbmVyLWlubmVye3dpZHRoOjEwMCU7bWFyZ2luOjAgYXV0b30udGItY29udGFpbmVyIC50Yi1jb250YWluZXItaW5uZXJ7d2lkdGg6MTAwJTttYXJnaW46MCBhdXRvfS50Yi1jb250YWluZXIgLnRiLWNvbnRhaW5lci1pbm5lcnt3aWR0aDoxMDAlO21hcmdpbjowIGF1dG99IH0gQG1lZGlhIG9ubHkgc2NyZWVuIGFuZCAobWF4LXdpZHRoOiA1OTlweCkgeyAudGItY29udGFpbmVyIC50Yi1jb250YWluZXItaW5uZXJ7d2lkdGg6MTAwJTttYXJnaW46MCBhdXRvfS50Yi1jb250YWluZXIgLnRiLWNvbnRhaW5lci1pbm5lcnt3aWR0aDoxMDAlO21hcmdpbjowIGF1dG99LnRiLWNvbnRhaW5lciAudGItY29udGFpbmVyLWlubmVye3dpZHRoOjEwMCU7bWFyZ2luOjAgYXV0b30udGItY29udGFpbmVyIC50Yi1jb250YWluZXItaW5uZXJ7d2lkdGg6MTAwJTttYXJnaW46MCBhdXRvfSB9IA==
Findley Lake Merch Store – Polar Camel 40 oz. Coral Travel Mug with Snap Lid & Straw – ENGRAVED
$38.00
For online purchases only.
| Product Details | |
|---|---|
| Cleaning Instructions Dishwasher safe |
|
| Overall Size | 9 3/4" (H) x 4" (W)top/2 3/4" (W) bottom |
| Maximum Personalization Area | For best results use rotary attachment |
| Base Dimensions | 10 1/4" (H) with lid |
| Base Personalization Area | 1 1/4" between mug and handle |
| Color | Coral |
| Lasered Color | Silver |
| Material | Stainless Steel |
| Miscellaneous Dimensions | circumference 12.57"/5" high (max pers area) |
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store – Polar Camel 12 oz. Light Blue Stemless Wine Tumbler with Standard Lid – ENGRAVED
As low as
$20
view product
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store – Polar Camel 40 oz. Navy Blue Travel Mug with Snap Lid & Straw – ENGRAVED
As low as
$38
view product
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store – Cotton T-Shirt – Sage
As low as
$15
view product
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store – Comfort Colors Lightweight Ring Spun Hooded Sweatshirt – Neon Violet
As low as
$40
view product
Quick Links
Need help ordering the right custom apparel or products? Contact us or explore our site.
Related Articles
Related Posts
There are no related posts at this time. Please check back later as we update often.


