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
Findley Lake Merch Store – Polar Camel 12 oz. Black Stemless Wine Tumbler with Standard Lid – ENGRAVED
$20.00
For online purchases only.
| Product Details | |
|---|---|
| Cleaning Instructions Not recommended for dishwashers, hand wash only. |
|
| Length | 3 1/2" |
| Height | 4 3/8" |
| Width | 3 1/2" |
| Overall Size | 3 1/2"(L) x 4 3/8"(H) |
| Maximum Personalization Area | For best results use rotary attachment. |
| Base Dimensions | 2 3/8" diameter |
| Base Personalization Area | Circumference is 11" |
| Color | Black |
| Lasered Color | Silver |
| Material | Stainless Steel/Powder Coating |
| Miscellaneous Dimensions | Top opening: 2 7/8" |
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store – Cotton Crewneck – Scuba Blue
As low as
$23
view product
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store – Legacy Unstructured Mesh Back Trucker Cap – Blue Steel/Gray- Embroidered
As low as
$25
view product
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store – Black Wine Chiller Polar Camel – ENGRAVED
As low as
$38
view product
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store – Comfort Heavyweight Ring Spun Long Sleeve – Seafoam
As low as
$25
view product
Quick Links
Need help ordering the right custom apparel or products? Contact us or explore our site.
Related Articles
Related Posts
There are no related posts at this time. Please check back later as we update often.


