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
Findley Lake Merch Store – 11 3/4″ x 7 3/4″ Oval Slate Decor with Hanger String – ENGRAVED
$20.00
For online purchases only.
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 11 3/4" |
| Width | 7 3/4" |
| Thickness | 1/4 |
| Overall Size | 11 3/4" x 7 3/4" x 1/4" thick |
| Maximum Personalization Area | 11" x 5" |
| Color | Charcoal Gray |
| Lasered Color | Light Gray |
| Material | Slate |
| Protective Coating | Yes |
| Miscellaneous Dimensions | Holes are 1/4" diameter |
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store – Unisex Poly / Spandex Quarter Zip – Navy – EMBROIDERED
As low as
$40
view product
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store -Garment Washed Unstructured Cap – Berry – Embroidered
As low as
$15
view product
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store – Polar Camel Coral Stainless Steel Vacuum Insulated Beverage Holder – ENGRAVED
As low as
$20
view product
Findley Lake Merch Store
Findley Lake Merch Store – Ladies Cotton V-Neck – Sapphire
As low as
$16.50
view product
Quick Links
Need help ordering the right custom apparel or products? Contact us or explore our site.
Related Articles
Related Posts
There are no related posts at this time. Please check back later as we update often.

